Якщо ви любите дизайнерський посуд, так як ми, або навіть сильніше, вам 100% потрібно познайомитися з цим виробом німецького бренда Resto Kitchenware, адже перед нами ну просто таки першокласне поєднання технологій, зручності та зовнішності. І знаєте що особливо круто на цьому «фоні»? Ціна! Адже при купі переваг, що запропонує дана модель, заплатити за неї доведеться лише 1099 гривень. Цікаво? Тоді вперед за подробицями.
Упаковка
Як і випадку з 2,4-літровою каструлею RESTO 93801, з оглядом якої я знайомив вас дещо раніше, під RESTO 93700 також передбачена стильова картонна коробка зі знайомим нам вже дизайном. Так, дещо інше поєднання відтінків, але тим не менш сам обраний стиль, деталізована ілюстрація ковша та ін. «дрібнички»… Словом, увага гарантована вже в перші секунди знайомства.
Щодо даних зі стінок, їх не так щоб багато, однак відповіді, як мінімум, на ключові питання стосовно особливостей ви точно отримаєте. Центральні стінки – дані щодо об’єму та діаметру, згадана вище деталізована ілюстрація виробу + назва колекції до якої відноситься цей ковш.
Одна з бічних стінок примітна паспортом виробу кількома мовами, а також переліком ключових особливостей, маркуванням на ін. також важливими «речами».
Нарешті, на протилежну винесли ще одну ілюстрацію моделі, а крім неї маємо перелік ключових особливостей.
Комплект поставки
Вище ми вже мали змогу з вами зрозуміти, чому від коробки з-під RESTO 93700 не варто швидко позбавлятися, навіть з урахуванням того, що ви не плануєте її використовувати надалі.
Стосовно ж комплекту поставки, всередині, крім, звісно ж, самого ковша, виробником передбачена першокласна кришка. Остання – не менш чудовий витвір фантазії промислового дизайну і нижче у мене буде змога довести правоту сказаного.
Ключові технічні характеристики
- Вага – 880 г;
- Діаметр — 16 см;
- Об’єм — 1.4 л;
- Товщина дна — 5 мм;
- Товщина корпусу — 2.2 мм;
- Товщина борту — 5 мм;
- Висота борту — 9.3 см;
- Діаметр індукційного диска — 128 мм.
Використані матеріали
Почнемо з того, що користувач RESTO 93700 «виграв мільйон» вже саме з корпусом даного ковша – литий в кілька шарів та по особливому загартований алюміній … Особисто мені це дуже зайшло. Товщина дна – помітних 5 мм. Звісно ж, без антидеформаційного диска тут не обійшлося, а це вже заявка на довговічність будь-якого посуду. Додам на майбутнє всім читачам – навіть не розглядайте купівлю каструлі, сковорідки, сотейника і так далі, якщо вони без цього диску; даремно витрачені кошти й ніяк інакше.
Внутрішня сторона RESTO 93700 запропонує вам «просунуте» антипригарне покриття Queenhome. Про що тут мова? Якщо коротко, маємо одну з передових розробок у своєму сегменті; рішення преміальної якості, яке дозволяє продуктам зберігати близькими до ідеалу корисні властивості та смакові якості. Крім того, дане покриття запобігає пригоранню та прилипанню інгредієнтів, а ще здатне значно полегшити догляд за виробом. І все це аж ніяк не маркетинг, і часу, щоб впевнитися в цьому у мене було достатньо.
Далі щодо ручки. Вона тут ну просто таки мегакрута, виглядає так наче у виробництві її використали дороге дерево, мистецьки опрацювали його … і те що вийшло в підсумку – вийшло класним. Так, це не дерево, але розчаровуватися не потрібно. По-перше – на вишуканості ручки це не відобразилось ну ніяк – візуально маємо дороге та класно оброблене дерево. По-друге, і це також надзвичайно важливо, використаний матеріал, а мова за бакеліт, володіє гарною стійкістю до тиску, тертя та навіть ударів, а ще – майже не пропускає тепло. Так, не дерево, але на цьому компроміси закінчуються. Скажу навіть більше – естетика та функціонал в кінцевому підсумку повністю нівелюють згаданий вище компроміс. Останнє – власний досвід.
Цікавою вийшла кришка. Так, тут термостійке скло за переваги якого вже давно відомо. Однак на цьому гарні «новини» не закінчуються, адже крім скла та стилізованої під дерево ручки (використано той же матеріал, що й у випадку з ковшем), ще маємо металеву вставку, що дуже гарно поєднується з матеріалом ручки, а в якості обідка на кришці – масивний силікон. Останній, до речі, цікавий не лише з декоративної точки зору, але й з функціональної: силіконові вставки під пальці під час зливу води, щоб не обпектися, окремий отвір, що дозволяє легко випускати надмірну пару та ще один – для зливу води без участі такого «посередника», як друшляк. Ну і звісно ж, силіконова вставка – це чудовий амортизатор у випадку падіння кришки на ту ж підлогу. Так, хто що не говорив, але зручностей забагато не буває. А ще – вона дійсно ну дуже стильова. Та чомусь я думаю, ви вже цей пункт оцінили по фото до огляду.
Враження за дизайн
Давайте чесно – кому не подобається дизайнерський посуд? Особисто я впевнений, що таких серед наших читачів немає. Свого часу ми багато говорили про RESTO RAN – нереально крута колекція, що передусім «підкупить» вас саме дизайном. Стосовно ж SADR, перед нами не альтернатива; це абсолютно інша ідея/замисел ну і само собою – реалізація. І якщо у вас кухня більше в зелених тонах, ніж бежевих або ж чорних, SADR додасть саме того посуду, на яку вона заслуговує. В підсумку у нас ідеальний простір для творчості рівня Мішлена.
Технології та особливості
Але досить за дизайн – я впевнений читач вже зрозумів — він тут на мільйон. Далі давайте повернемося до технологій.
Вище ми зупинилися на просунутому антипригарному покритті Queenhome, особливостях наявних «на борту» ковша та кришки ручок, а також згадали за антидеформаційний диск як візитівку якісного посуду.
Та крім всього цього варто пам’ятати також за зовнішнє термостійке покриття та оснащення виробу індукційним дном.
Яка перевага першого? Якщо короткого, мова про захист від появи темних плям нагару, шляхом забезпечення контролю температури в процесі нагрівання.
Стосовно ж індукційного дна, мова про сумісність чи не з усіма видами кухонних плит – від газових до індукційних. Індукційне дно як і антидеформаційний диск мають неодмінно бути в вашому посуді, інакше про довговічність та надійність використання не може бути й мови.
Короткі підсумки та висновки
RESTO 93700 – цікаве поєднання технологій та промислового дизайну. Скажу більше – дана модель чи не перша яка зустрічається мені з кришкою, в якій дійсно приділено максимум уваги до дрібниць: силіконові вставки під пальці, отвір під вихід пари та ще один – для зливу води без необхідності в такому «посереднику», як друшляк ну і плюс саме по собі масивне окантування для амортизації, якщо кришка ненароком впаде.
Окрема тема для розмови – стилізовані під дерево ручки. Я впевнений, що ви погодитесь з тим, що вони тут виглядають мегакруто і мегадорого.
Ну і звісно таким сам ковш – сильне поєднання технологій та витонченості в дизайні. Вартий, щоб оселитися на вашій кухні, навіть якщо та й не зовсім в зелених тонах.
Вартість RESTO 93700 – 1099 гривень
Продукт надано пресслужбою EDG GROUP